واردات اولین محموله نبشی با کیفیت S355J0 در ایران

واردات اولین محموله نبشی با کیفیت S355J0 در ایران تاریخ انتشار: 1399/02/20

واردات اولین محموله نبشی با کیفیت S355J0 در ایران : این کیفیت از نبشی های بال مساوی برای اولین بار در صنعت دکل های انتقال نیروی ایران توسط شرکت یاسان تامین شد.

تعداد بازدید: 1160

برای اولین بار در ایران نبشی های با کیفیت  S355J0  که از استاندارد EN10025-2  کاملاٌ منطبق باالزامات استانداری ساخت دکل های انتقال نیرو می باشد توسط شرکت یاسان وارد کشور گردید . این نوع کیفیت از نبشی از این بابت حائز اهمیت می باشد که تاکنون با اعمال تغییرات مجاز در جنس نبشی های بکار رفته در دکل های انتقال نیرو از کیفیت های معادل های مشابه این کالا استفاده می گردید ولی هم اکنون این امکان فراهم گردید تا محصولات این شرکت کاملاً منطبق با استانداردهای بین المللی تولید و ارائه گردند.

لازم بذکر است تمامی اقلام محموله های نبشی توسط شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران IEI  از لحاظ آنالیز شیمیایی ، مکانیکی ابعادی و....مورد تست و تائید قرار گرفته است. این نوع نبشی خاص درحالی وارد کشور شده است که کشور از لحاظ اقتصادی تحت تاثیر سخترین تحریم های بین المللی قراردارد و مسماً در چنین شرایطی تنها با درایت ، برنامه ریزی دقیق و استفاده از تمامی امکانات و منابع موجود امکان تامین میسر می گردد.

شرکت یاسان همواره برای ارتقاء کیفیت محصولات خود سرمایه گزاری می نماید و حدالامکان نیازمندی های استاندارد از پروژه های خط انتقال را که یکی از پایه ای ترین زیر ساخت های کشور محسوب می شود را به بهترین کیفیت اجرا می نماید و به کلیه مشتریان اطمینان می دهد که رعایت الزامات کیفی سرلوحه این شرکت می باشد.