صادرکننده نمونه

صادر کننده نمونه

صادر کننده نمونه

صادرات همواره یکی از اصلی ترین اهداف شرکت یاسان بوده و می باشد و در این زمینه سرمایه گذاری ها و تلاش های فراوانی صورت گرفته است که می توان به ارتقا کیفیت محصولات در سطح بین المللی و جذب نیروهای خبره بازاریابی بین المللی اشاره کرد. صادرات شرکت یاسان از سال ۱۳۸۸ با صادرات دکل های انتقال نیرو به کشور سنگال آغار گردید که این امر نقطه عطفی در جهت تایید هر چه بیشتر بر کیفیت بالای این شرکت بود که برای اولین بار توسط کارفرمای خارجی تایید و تحسین می شد. از این رو پروژه موفقیت آمیز سنگال بیانگر پتانسیل بالای این شرکت ایرانی در جهت صادرات خدمات فنی مهندسی بود که می توانست رقیب سرسختی برای کشور های دیگر گردد.

سیاست های مدیریت در جهت ارتقا توان فروش بین المللی تقویت گردید و دپارتمان توسعه بازارهای بین المللی تاسیس گردید. حضور در نمایشگاههای بین المللی همانند نمایشگاه کشور لبنان, جنوب آفریقا, اربیل عراق و ... باعث گردیدنام این یاسان بیش از پیش شناخته شود و منتهی به چندین پروژه موفق گردد. از جمله این پروژه ها میتوان به پروژه خط ۲۳۰ کیلوولت کشور بنگلادش , خط ۱۳۲ کیلوولت سلیمانیه عراق اشاره کرد. همه فعالیت های صورت گرفته در عرصه بین المللی نامی خوش آوازه از شرکت یاسان ایجاد نمود که باعث گردید در یک رقابت فشرده یکی از بزرگترین پروژه های صادراتی ایران به شرکت یاسان ابلاغ شود. پروژه طراحی ساخت و ارسال دکلهای انتقال نیرو در ولتاژهای ۶۶, ۲۳۰ , ۴۰۰ کیلوولت یکی از افتخارات ارزشمند شرکت یاسان می باشد که با توجه به توان فنی بالای این شرکت در مدت زمان مقرر ساخه و تحویل کارفرمای سوری (PETE) گردید.

 

گواهینامه ها
۲۹ مهرماه سال ۱۳۹۵ شرکت یاسان با صادرات بیش ۲۸۰۰۰ تن دکل های انتقال نیرو به عنوان صادرکننده نمونه ملی توسط سازمان توسعه تجارت ایران برگزیده گردید. این افتخار از اینرو حائز اهمیت می باشد که صادرات شرکت یاسان بدون وابستگی به تولیدات نفتی بوده و بیانگر توان بالای فنی مهندسی این شرکت می باشد.  

اهدای تندیس صادرکننده نمونه ملی توسط وزیر صنعت, معدن و تجارت ایران

این لوح نتیجه تلاشهای هوشمندانه مدیران شرکت یاسان می باشد که در شرایط ویژه ای که کشور ایران از لحاظ اقتصادی و سیاسی قرار داشت موفق به کسب چنین افتخاری شد. جهت دادن به تلاش های نیروهای زحمتکش شرکت یاسان بیانگر قدرت مدیریتی می باشد که باعث میشود این زحمات به نتیجه برسد.

تندیس و لوح صادرکننده نمونه ملی در دست مدیران یاسان

لوح تقدیر اعطایی از جناب آقای نعمت زاده وزیر محترم صنعت معدن و تجارت ایران به عنوان پیش کسوت صنعت ایران گواه محکمی بر تفکر برتر ایرانی در جهت استقلال اقتصادی می باشد و گامهای برداشته شده در صادرات کالاهای غیر نفتی نشانگر تبدیل ایران به قدرت اقتصادی  منطقه می باشد.  

لوح تقدیر صادرکننده نمونه ملی سال ۱۳۹۵

استان مرکزی به عنوان یکی از صنعتی ترین شهرهای ایران شناخته می شود که سهم عمده ای از تولیدات غیر نفتی و نفتی ایران را دارد. پس از اعطای لوح صادر کننده ملی, سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی در مراسم جداگانه مورخ 1395/9/22 در شهر اراک از صادرکنندگان نمونه تجلیل به عمل آورند. در این مراسم که با حصور رئیس محترم سازمان و استاندار محترم برگزار گردید از شرکت یاسان به عنوان صادر کننده نمونه استان مرکزی تجلیل به عمل آمد. 

لوح صادر کننده نمونه استانی سال ۱۳۹۵

این لوح به پاس تلاشهای شرکت یاسان در جهت تولید پایدار صادرات محور که باعث رشد و ترقی اقتصاد استان می باشد اعطا گردید. در حال حاضر ۳۵۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۲۵۰ نفر نیز به صورت غیرمستقیم و یا پاره وقت در شرکت یاسان فعالییت دارند. این درحالیست که ارز ناشی از صادرات زمینه اشتغال این تعداد نیروی کار را فراهم نموده است. 

لوح صادرکننده نمونه استانی سال ۱۳۹۵

وزارت نیرو نیز از واحدهای صنعتی فعال در زمینه صادرات تحت عنوان صادرکنندگان نمونه ملی آب و برق با حضور وزیر محترم نیرو جناب آقای چیت چیان در سالن همایش وزارت نیرو تجلیل به عمل آوردند. این مراسم از شرکت یاسان به صورت ویژه ای از بین ۲۴ شرکت منتخب صادراتی تجلیل به عمل آمد.  

اهدای لوح صادرکننده نمونه وزارت نیرو سال ۱۳۹۶ توسط وزیر نیرو جناب آقای چیت چیان

این لوح نتیجه تلاشهای هوشمندانه مدیران شرکت یاسان می باشد که در شرایط ویژه ای که کشور ایران از لحاظ اقتصادی و سیاسی قرار داشت موفق به کسب چنین افتخاری شد. جهت دادن به تلاش های نیروهای زحمتکش شرکت یاسان بیانگر قدرت مدیریتی می باشد که باعث میشود این زحمات به نتیجه برسد. 
 

لوح صادرکننده نمونه وزارت نیرو سال ۱۳۹۶

مراسم وزارت نیرو به ۲۴ شرکت نمونه صادراتی لوح تقدیر اعطا گردید و یاسان در زمینه خطوط انتقال نیرو به عنوان واحد نمونه برگزیده و مورد تقدیر قرار گرفت. این در حالیست که این شرکت در کنار بخش صادرات به طور همزمان بسیاری از پروژه های مهم ملی را در داخل ایران اجرا و مدیریت می نماید.

 

صادر کننده نمونه استان سال 1397

شرکت یاسان برای دو سال پی یا پی به عنوان صادر کننده نمونه استانی منتخب شد و با صادرات بیش از 2000 تن انواع محصولات گالوانیزه شده فلزی یکی از موفق ترین صادر کنندگان استان محسوب می گردد. لوح صادرکننده توسط آقای شهاب فارسی مدیر کارخانه به نمایندگی از تیم شرکت یاسان دریافت گردید.

صادر کننده نمونه استان مرکزی 1398

با صادرات بیش از 5000 تن دکلهای 400 کیلولت به کشور های منطقه در سال 1397 این شرکت برای دور سوم مابین 300 شرکت صادر کننده استان به عنوان صادر کننده نمونه استانی معرفی گردید. در این مراسم که با حضور استاندار, رئیس سازمان صمت , رئیس اتاق بازرگانی استان مرکزی, و سفیر کشور عراق برگزار گردید از شرکت یاسان تجلیل شد.

: گواهی نامه ها